CarrefourSA’ya Stevie Awards’tan 7 ödül birden

Hizmet kalitesi, müşteri idaresi, hakikat fiyat ve eser idaresinin yanı sıra insan kaynakları ve etraf konusunda hayata geçirdiği projelerle, organize perakende bölümüne öncülük eden CarrefourSA, global manada iş dünyasının en itibarlı tertipleri ortasında yer alan Stevie Awards tarafından bu yıl da ödüllendirildi.

Şirketin işitme engelli çalışanlar için tasarladığı “Ellerin Sesi” projesi Stevie Awards for Great Employers yarışmasında “Çeşitlilik ve Kapsayıcılık” kategorisinde bronz ödüle layık görülürken, ambalaj atığını azaltmak ve israfı önlemek maksadıyla oluşturduğu projesi “Kendi Kabınla Gel” projesi ise, 19. Stevie International Business Awards’ta “Yılın Bağlantı ve Halkla Münasebetler Kampanyası – Çevre” kategorisinde gümüş mükafatı almaya hak kazandı.

Sabancı Holding ve Carrefour Küme iştiraki CarrefourSA, müşteri tecrübesi takımının 2021 yılında başlattığı ve “Müşterinin Sesi (Voice of Customer)” çatısı altında yürüttüğü projelerle de 4 başka mükafatın sahibi oldu.

YILIN ŞİRKETİ KATEGORİSİNDE GÜMÜŞ MÜKAFATA LAYIK GÖRÜLDÜ

“Yılın En Düzgün Müşteri Hizmetleri Ekibi” (Customer Service Team of the Year) ve “Müşteri Memnuniyetinde Başarı” (Achievement in Customer Satisfaction) kategorilerinde altın mükafatın sahibi olan CarrefourSA, “Yılın Müşteri Hizmetleri Departmanı (Customer Service Department of the Year) ve “Tüketici Servisleri” (Product & Service Categories – Consumer Services) kategorilerinde de gümüş ödül kazandı. Türkiye organize besin perakendeciliğinin öncü markalarından CarrefourSA ayrıyeten “Yılın Perakende Alanında En Düzgün Şirketi” (Company of the Year – Retail – Large) kategorisinde gümüş mükafatı almaya hak kazandı.

“Bu mükafatlar, vizyonumuzun ve kararlılığımızın en güçlü göstergesi”

“Doğrusu CarrefourSA’da” diyerek tanımladıkları yeni jenerasyon market anlayışlarının, operasyonel mükemmeliyetin ötesinde sürdürülebilirlik konusunda da çok önemli bir kararlılığı vurguladığını tabir eden CarrefourSA CEO’su Kutay Kartallıoğlu, “Aldığımız bu mükafatlar, bu mevzudaki kararlılığımızın ve ortaya koyduğumuz vizyonun en güçlü göstergesi. Her yıl 12 binin üzerinde müracaatın değerlendirildiği Stevie Awards bünyesinde, en çetin rekabetin yaşandığı kategorilerde 7 mükafata layık görülmek, bu gayretlerimizin memleketler arası alanda da fark edildiğinin ve takdir edildiğinin ispatı. Bu mükafatların verdiği güçle, yolumuza daha güçlü halde devam edeceğiz. Önümüzdeki devirde, birebir heyecan, motivasyon ve inançla ülkemizi ve dünyayı kapsayıcı, öncü, örnek projelerle tanıştırmaya devam edeceğiz” sözlerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*