‘Gazeteciysen boyun eğmeyeceksin’ gösterisi sonrası Bülent Mumay kendisiyle çelişti!

UKRAYNA-RUSYA SAVAŞINDA TARİH YAZAN TÜRK SİHA’LARINI GÖLGELEME MİSYONUNU ÜSTLENMİŞTİ

En son Ukrayna-Rusya savaşında Türk SİHA’larının muvaffakiyetini gölgeleme vazifesine soyunarak gündeme gelen kelamda gazeteci Bülent Mumay, Bayraktar TB2 SİHA’sının Ukrayna halkı tarafından ismine müzikler yazılması ve ordunun en tesirli silahı pozisyonuna gelmesi sonrası adeta yıkılmıştı.

Geçtiğimiz hafta dünya konutuna giren Bülent Mumay, nikahını sorgusuz sualsiz desteklediği İBB Lideri Ekrem İmamoğlu’na kıydırmıştı. Dün nikah gününde İmamoğlu ile birlikte çekildikleri fotoğrafı paylaşan Mumay, “Mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmadığı için Sayın Ekrem İmamoğlu’na çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE DÜŞMANI KELAMDA GAZETECİ KENDİSİYLE ÇELİŞTİ

Bülent Mumay, 2017 yılında ise “Gazeteciysen boyun eğmeyeceksin boyun eğeceksen gazeteciyim demeyeceksin” yazısını içeren bir paylaşım yaparak misyonunu en uygun formda yerine getirmeye çalışan gerçek gazetecilere kelamda ders vermeye kalkmıştı.

Şimdi gelinen noktada 2017 yılında yaptığı paylaşımla ilgili hiçbir halde uyuşmayan bir tavır sergileyen Mumay, toplumsal medyada alay konusu oldu.

İSMAİL SAYMAZ DA BİREBİR ŞEKİLDEDEVAM EDİYOR

Halk TV Müellifi İsmail Saymaz da tarafsızlık ve prensiplerden dem vururken birebir halde İmamoğlu’nu destekleyerek gelecek seçimlerde öne çıkmasına yönelik birçok yazı ve haber kaleme almıştı.

İmamoğlu da yaptıklarının karşılığı mahiyetinde Saymaz’ı konutunda ziyaret ederek Mustafa Ayaz’ın bir tablosu ile Mustafa Kemal’in Nutuk’unu ikram etmişti.

KAYNAK: HABER7

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*