Gönül Dağı 90.bölüm fragmanı: Asuman, Ramazan’dan boşanacak mı? Evlilikte büyük kriz!

Gönül Dağı 90.bölüm fragmanında, ‘Ramazan’la biz birbirimize olan inancımızı, güvenimizi kaybettik!’ diyen Asuman hayal kırıklığının en büyüğünü yaşar. Bilindiği gibi Ramazan’ı kızına layık görmeyen Münir, onları birbirinden koparabilmek için hiç çekinmeden yalana başvurur.

Gönül Dağı yeni bölüm fragmanında babasının söylediği yalanın kurbanı olan Asuman, Ramazan’ın kendisini merak etmediğini, arayıp sormadığını zannedince tarifi mümkün olmayan bir üzüntü içerisine girer.

Gönül Dağı’nda bayılması sonucunda alelacele hastaneye yatırılan ve burada hamile olduğunu öğrenen Asuman’ın hevesi kursağında kalır. ‘Kızım seni görmek istemiyor artık. Hayatımızdan çıkıp git!’ diyen Münir Başkan, söylediği yalan yüzünden kızı ile Ramazan’ın arasını açar.

Asuman’dan hiçbir şekilde haber alamayan Ramazan’ın, ‘Gördün işte. Asuman da artık istemiyor. Bizden hiçbir şey olmaz.’ demesiyle umutlarının yavaş yavaş tükenmeye başladığı anlaşılır.

Ciritçi, Taner ve Selma güneş tutulması sonrası Divane’yi ararlar. Divane’yi sağ bir şekilde bulabilecekler midir? Veysel ve Cemile, Dişçi Musa’nın hastalık belirtilerinin artmasıyla endişelenirler. Kenan’ın da yardımıyla Dişçi Musa’yı doktora gitmeye ikna edebilecekler midir?

Baba evine dönen Asuman’ın Ramazan’la arasının düzelmesi için Kaya Ailesi devreye girer. Aile toplantısının ardından Asuman’la Ramazan’ın arası daha da kötü olur. Asuman, beklemediği bir haber öğrenir. Asuman’ın öğreneceği haber nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir