Kızılcık Şerbeti’nin 20. bölüm fragmanı yayınlandı! “Bu fragmanda gördüğünüz her şey gerçektir”


Show TV’nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti’nin 20. bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Dizinin önceki bölümünde Nursema düşme sonrası ağır yaralanmış İbrahim ve ailesi panik halde onu bir hastaneye götürmüşlerdi. Peki Kızılcık Şerbeti dizisinin 20. bölümünde neler olacak? Kızılcık Şerbeti’nin Nursema’sı Ceren Karakoç fragmanı o sözlerle paylaştı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Barış Kılınç, Sibel Taşçıoğlu ve Settar Tanrıöğen gibi isimlerin yer aldığı Kızılcık Şerbeti, her cuma evlere konuk olmaya devam ediyor. Yayınlandığı her bölümüyle merakları üzerine çeken Kızılcık Şerbeti’nin 20. bölüm fragmanı yayınlandı. Kızılcık Şerbeti 20. bölümüyle 24 Mart’ta saat 20.00’de Show TV ekranlarında.

Kızılcık Şerbeti

CEREN KARAKOÇ: BU FRAGMANDA GÖRDÜĞÜNÜZ HER ŞEY GERÇEK

Kızılcık Şerbeti’nin 20. bölüm fragmanında Nursema, “Bu ruh hastası beni camdan aşağı attı” diyerek zorla evlendirildiği İbrahim’i herkesin gözü önünde ifşa etti. Annesi Pembe’yi başına gelenlerin en büyük sorumlusu olarak gören Nursema, “Senin gibi bir annem yok benim, senin gibi bir babam da” diyerek adeta hesap sordu.

Ceren Karakoçun paylaşımı

Nursema karakterine hayat veren Ceren Karakoç, Instagram hesabından 20. bölüm fragmanına yayımlarken “Bu fragmanda gördünüz her şey gerçektir… Rüya değildir.” ifadeleri dikkat çekti.

Kızılcık Şerbeti 11. bölüm fragmanı

KIZILCIK ŞERBETİ 20. BÖLÜM FRAGMANI

KIZILCIK ŞERBETİ DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör başrolü paylaşırken, Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar başarılı performanslarıyla yerini alıyor.

Kızılcık Şerbeti oyuncu kadrosu

KIZILCIK ŞERBETİ DİZİSİNİN KONUSU NE?

İlk görüşte birbirine aşık olan çift, kendilerine yıldırım nikahı kıyıyor ve ardından da ailelerini tanıştırmak istiyor. Aile yapıları oldukça farklı olan çiftin başına gelecekler ise tahmin edilebilir cinsten. Bir taraf gayet dinini ve iyi insan olma kavramı üzerine yaşarken, diğer aile ise ötekileştirme ve ayrımcılık peşinde. Dizide birbirine tanımak zorunda olan iki farklı kesimin hikayesi işlenirken, evlenen çift Doğa ve Fatih ise mutlu bir evlilik için sadece sevginin yeterli olmayacağını anlatıyor.

Kızılcık Şerbetinin konusu ne

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir