Prenses Peach’i hiç böyle görmediniz!

Nintendo’nun Switch için bir sonraki büyük yapımı neredeyse hazır. “Prenses Peach: Showtime” oyunu, 22 Mart’ta piyasaya sürülecek ve firma, oyuncuların heyecanını korumak adına yepyeni bir fragman yayınladı. Oyunun en dikkat çekici özelliği, sık sık kaçırılan prensesin, her biri kendine özgü hareket setleri ve zorlukları olan farklı mesleklere dönüşebilmesi. Yeni fragman, daha önce hiç görülmemiş dört dönüşümü gözler önüne seriyor; bunlar arasında bir buz patenci, bir süper kahraman, bir hırsız ve bir deniz kızı bulunuyor. Her dönüşüm oyunun dinamiğini değiştiriyor; örneğin buz pateni yapan Peach bir 2.5D platform oyununda yıldızlaşırken, süper kahraman Peach yan kaydırmalı bir dövüş oyununda düşmanlarını alt ediyor. Deniz kızı Peach ise çoğu zaman şarkı söyleyerek vakit geçiriyor.

Daha önce yayınlanan bir fragmanda Peach’in bir kılıç ustası, bir dedektif, bir pastacı ve bir kung-fu ustası olarak dönüşümü gösterilmişti. Prensesin hangi diğer mesleklerde deneyim sahibi olduğu merak konusu. Şu ana kadar Nintendo on dönüşüm gösterdi ancak muhtemelen birkaç sürprizi daha saklıyor. Peach, gerçekten de çeşitlilik arz eden bir özgeçmişe sahip ve tüm bunları, heyecanlı küçük mantar sakinleriyle dolu bir krallığı yönetirken yapıyor. Bu arada Mario, boş zamanlarında golf ve tenis oynayarak vakit geçiriyor.

Prenses Peach’i hiç böyle görmediniz!

“Prenses Peach: Showtime” oyunu gelecek ay piyasaya çıktığında 60 dolar fiyat etiketiyle satılacak ve şimdiden ön siparişe açık. Nintendo, oyunun çıkışını kutlamak için pastel pembe Joy-Con çifti de piyasaya sürecek. Bu kontrolcüler, oyunla aynı gün olan 22 Mart’ta satışa çıkacak ve fiyatları 80 dolar olacak.

Eğer Mart ayını bekleyemeyip biraz Mario yan ürünü eğlencesine atlamak isterseniz, Game Boy Advance’ın bulmaca platform oyunu Mario vs. Donkey Kong’un yeniden yapımı bu Cuma çıkıyor. Güncellenmiş versiyon, yerel eşli oynanışı içeriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx