Xiaomi’nin yeni tableti, 120W şarj desteğiyle geliyor

Xiaomi’nin tablet portföyü, yakında Pad 7 serisi ile genişleyebilir. Bu yeni seri, temel Pad 7 modeli ve daha fazla özellik sunan Pad 7 Pro’yu içermesi bekleniyor. Söylentilere göre, 3C sertifikasyon platformunda 24018RPACC model numarasına sahip bir Xiaomi tableti ortaya çıktı. Bu sertifikasyon, Pad 7 Pro hakkındaki önceki sızıntılarla uyumlu olarak, 120W hızlı şarj özelliğine işaret ediyor.

Aynı cihaz, potansiyel bir küresel varyantı (24018RPACG model numarası) ile birlikte HDR Vivid sertifikasyonunu da aldı. Bu, tabletin yüksek dinamik aralık (HDR) desteğine sahip bir ekranla gelmesi ve daha zengin ve canlı görseller sunması olasılığını gösteriyor.

Xiaomi’nin yeni tableti, 120W şarj desteğiyle geliyor

Xiaomi Pad 7 Pro‘nun beklenen özellikleri arasında, 1480 x 2367 piksel yüksek çözünürlüğe ve hızlı 144Hz yenileme hızına sahip 10 inçlik bir LCD ekran bulunuyor. Güçlü Snapdragon 8 Gen 2 çipset ile çalışması beklenen cihaz, selefi gibi 12 GB’a kadar RAM ve maksimum 512 GB depolama alanı sunabilir.

Tabletin Android 14 ile çalışması ve HyperOS ile geliştirilmesi muhtemel. Arka tarafta etkileyici bir 50 megapiksel çift kamera kurulumu bulunabilir. Ayrıca, dört hoparlörlü bir ses sistemine sahip olabilir. Büyük 10000mAh batarya, cihazı çalışır durumda tutacak.

Xiaomi, Pad 7 ve Pad 7 Pro‘yu 2024 Nisan ayında bir lansman etkinliğinde tanıtmayı planlıyor. Bu tabletlerin, Xiaomi 14 Ultra ile birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu yeni ürünler, tablet pazarında Xiaomi’nin konumunu güçlendirecek ve teknoloji meraklıları için heyecan verici yeni seçenekler sunacak gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx